Napisali o nas: Gospodarka odpadami w Europie- dobre praktyki- Logistyka odzysku

Na łamach Logistyki Odzysku nr 1/2015 r. pojawił się artykuł pt. Gospodarka odpadami w Europie- dobre praktyki dotyczący międzynarodowej konferencji w Zakopanem w dniach 17-18 listopada 2015 r. pt. "Europejskie modele funkcjonowania systemów gospodarki odpadami- dobre praktyki współpracy w aspekcie funkcjonowania klastrów" w której prelegentem była m.in. radca prawny Agnieszka Dylong i radca prawny Jędrzej Klatka.

Napisali o nas: Siódmy raz o odpadach - Przegląd Komunalny

Na łamach Przeglądu Komunalnego nr 2/2015 r. pojawił się artykuł pt. Siódmy raz o odpadach dotyczący konferencji w Krakowie w dniu 22-24 stycznia 2015 r. pt. "Zamówienia in house w gospodarce odpadami w świetle doświadczeń europejskich i uwarunkowań krajowych" w której prelegentem była m.in. radca prawny Agnieszka Dylong.

Napisali o Nas - Komputery pomogą zbadać, czy mieszkańcy nie skłamali w deklaracjach składanych w urzędach gmin - Dziennik Gazeta Prawna

Na łamach dziennika Gazeta Prawna, radca prawny Jędrzej Klatka, udzielił porady prawnej w artykule pt. Komputery pomogą zbadać, czy mieszkańcy nie skłamali w deklaracjach składanych w urzędach gmin. Artykuł dotyczy weryfikacji przestrzegania przez obywateli nowych zasad zarządzania odpadami komunalnymi.